18.5 C
Bytom
16 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » 4 Bytomski Półmaraton odbędzie się 23 września.
Fotoreportaze Miechowice Śródmieście

4 Bytomski Półmaraton odbędzie się 23 września.

4 Bytomski Półmaraton zbliża się powolnym krokiem. Dziś w związku z jego organizacją odbyło się spotkanie z dziennikarzami, na którym obecni byli:  Dyrektor Bytomskiego Półmaratonu Michał Napierała, Dyrektor ds organizacyjnych Bytomskiego Półmaratonu Artur Żółtowski i Dyrektor ds. Sportu i Marketingu w bytomskim OSiR Katarzyna Fischer oraz przedstawiciel sponsora nagrody głównej – samochodu osobowego.

W zeszłym roku 3 Bytomski Półmaraton liczył sobie ok. 1000 uczestników i mnóstwo dopingujących widzów. Jako najważniejsze wydarzenie roku w mieście przyciągnął do Bytomia-Miechowic nawet obywateli Ukrainy. Wygrana w postaci samochodu marki Skoda trafiła w ręce mieszkańca Oświęcimia, którego partnerka była w tym czasie w 5 miesiącu ciąży.Kolejna edycja imprezy odbędzie się 23 września na tej samej trasie, co w roku 2011. Zaraz obok głównego wydarzenia, jakim jest bieg, odbędą się również inne imprezy sportowe i artystyczne. Znajdziemy je, wraz ze startem i metą, na terenie Szkoły Podstawowej nr 33 w Bytomiu-Miechowicach

Termin: 23.09.2012r., czas trwania biegów 11.00-14.00 Miejsce: Bytom-Miechowice, ze startem i metą na ul. Matki Ewy 9
Trasy: długość – 21,097km lub 10km, nawierzchnia – 100% asfaltowa, oznaczenie co 1km
Zapisy: do dnia 31.08 – z opłatą 40zł, 1-22.09 – z opłatą 60zł, w dniach 22-23.09 – z opłatą 80zł
Klasyfikacje: generalna mężczyzn, generalna kobiet oraz w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn
Nagrody: medale pamiątkowe, bezpłatny start w kolejnym Półmaratonie Bytomskim w 2013r., nagrody rzeczowe za I miejsce w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn, nagrody finansowe w klasyfikacji generalnej oraz możliwa wygrana w KONKURSIE 5 tysięcy złotych lub samochodu osobowego marki Skoda Fabia.(Organizatorzy dokładają starań, aby wygląd samochodu lub jego wyposażenie można było zmienić na życzenie zwycięzcy)

Więcej informacji: http://www.bytomskipolmaraton.pl w zakładce „Regulamin”

wh/wb/osir

Pozostałe wiadomości

Patronat BytomOnline.pl: Już w ten weekend Dni Bytomia! Sprawdź program.

admin

Bytomska Wąskotorówka kolejną ofiarą kopalni

admin

IV Bytomski Bieg Konstytucji 3 Maja – Fotogaleria

admin
Trwa wczytywanie....