6.3 C
Bytom
2 grudnia 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Czerwona Torebka wkrótce otworzy się w Bytomiu
Wyróżnione

Czerwona Torebka wkrótce otworzy się w Bytomiu

Obiekt w Bytomiu, przy ul. Zabrzańskiej, powstaje w ramach platformy dla handlu detalicznego Czerwona Torebka. Budowa obiektu została zakończona. Jego otwarcie jest wstępnie planowane na pierwszy kwartał 2012 roku.

Planowana inwestycja to jednokondygnacyjny obiekt handlowy, złożonyz 8 modułów o powierzchni około 60 mkw., które można łączyć w celu uzyskania optymalnej wielkości dla potencjalnego najemcy. Powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie 469 mkw. Każdy z lokali będzie miał odrębne wejście bezpośrednio z przestronnego parkingu.

Obecnie trwa proces komercjalizacji obiektu. Chętnie podejmiemy rozmowy na temat współpracy w zakresie wynajmu powierzchni handlowych z przedstawicielami różnych branż, takich jak na przykład: mały sklep spożywczy, mięso i wędliny, owoce i warzywa, ryby, drogeria, obuwie i odzież czy apteka/

W ciągu 10 lat w ramach platformy dla handlu detalicznego Czerwona Torebka powstanie do 2.000 obiektów na terenie całego kraju. Obiekty będą zlokalizowane na dużych osiedlach mieszkaniowych, przy głównych szlakach komunikacyjnych oraz ważnych obszarach handlowo-usługowych średniej wielkości miast. W zależności od specyfiki i potencjału danej lokalizacji wśród najemców znajdą się zarówno sieci popularnych, ogólnopolskich marek, jak również regionalni przedsiębiorcy.

mat. czerwona torebka

Pozostałe wiadomości

Medale Miasta Bytomia wręczone

admin

Większe opady = zakorkowany Bytom

admin

Uwaga kierowcy! Od 2 czerwca ulica Oświęcimska będzie jednokierunkowa.

admin
Trwa wczytywanie....