18.5 C
Bytom
16 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Czerwona Torebka wkrótce otworzy się w Bytomiu
Wyróżnione

Czerwona Torebka wkrótce otworzy się w Bytomiu

Obiekt w Bytomiu, przy ul. Zabrzańskiej, powstaje w ramach platformy dla handlu detalicznego Czerwona Torebka. Budowa obiektu została zakończona. Jego otwarcie jest wstępnie planowane na pierwszy kwartał 2012 roku.

Planowana inwestycja to jednokondygnacyjny obiekt handlowy, złożonyz 8 modułów o powierzchni około 60 mkw., które można łączyć w celu uzyskania optymalnej wielkości dla potencjalnego najemcy. Powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie 469 mkw. Każdy z lokali będzie miał odrębne wejście bezpośrednio z przestronnego parkingu.

Obecnie trwa proces komercjalizacji obiektu. Chętnie podejmiemy rozmowy na temat współpracy w zakresie wynajmu powierzchni handlowych z przedstawicielami różnych branż, takich jak na przykład: mały sklep spożywczy, mięso i wędliny, owoce i warzywa, ryby, drogeria, obuwie i odzież czy apteka/

W ciągu 10 lat w ramach platformy dla handlu detalicznego Czerwona Torebka powstanie do 2.000 obiektów na terenie całego kraju. Obiekty będą zlokalizowane na dużych osiedlach mieszkaniowych, przy głównych szlakach komunikacyjnych oraz ważnych obszarach handlowo-usługowych średniej wielkości miast. W zależności od specyfiki i potencjału danej lokalizacji wśród najemców znajdą się zarówno sieci popularnych, ogólnopolskich marek, jak również regionalni przedsiębiorcy.

mat. czerwona torebka

Pozostałe wiadomości

Tragiczny wypadek na Frenzla

admin

Bezpłatny parking dla klientów Agory Bytom

admin

[Zapowiedź] XII Festiwal Plastikowych Modeli Redukcyjnych

admin
Trwa wczytywanie....