0.6 C
Bytom
30 listopada 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Co to jest Office 365?
Publicystyka Recenzje

Co to jest Office 365?

Office 365 jest zbiorem bardzo przydatnych usług, umożliwiających pracę z dokumentami, sprawne zarządzanie obecnymi w kalendarzu terminami, uzyskanie dostępu do poczty oraz szeregu usług mających bezpośrednie przełożenie na działanie firmy.

office-365Pakiet umożliwia m.in. przechowywanie plików, zarządzanie dokumentami i edytowanie ich niezależnie od miejsca, w którym znajduje się użytkownik. Udostępnia także witryny, pozwalające na sprawną współpracę w ramach projektu lub zespołu. Dokumenty przechowywane w ramach Microsoft Office 365 mogą być przekazywane innym osobom, także tym spoza organizacji.

Spośród podstawowych elementów zestawu funkcjonalności, wyróżniamy m.in. 50-gigabajtową pocztę oraz niestandardowe rozwiązania dedykowane usprawnieniu codziennych obowiązków. Kalendarz pozwala na optymalne zarządzanie czasem. Można go dzielić między kolejne działania, a także udostępniać innym, by mogli ustalić spotkanie w dogodnym, odpowiadającym wszystkim terminie.

Dzięki SkyDrive Pro użytkownik dysponuje dużą przestrzenią do przechowywania dokumentów. Usługa pozwala także na edycję materiałów w przeglądarce lub aplikacjach programu Microsoft Office, a także na udostępnianie ich pozostałym osobom.

W zestawie Office 365 użytkownik otrzymuje także program Lync, który dzięki opcji czatu i wideokonferencji zapewnia szybką i płynną komunikację. Pozwala też na prowadzenie szkoleń i nawigowanie współpracowników w ramach współdzielonego pulpitu. Dostępne w pakiecie witryny wspierają pracę zespołu i umożliwiają szybką wymianę informacji. Dzięki specjalistycznym aplikacjom realizowanie projektów jest dużo łatwiejsze.

Oferowana mobilność pozwala na korzystanie z pakietu na dowolnym urządzeniu za pomocą przeglądarki. Plan z funkcjonalnościami Word, Excel, Power Point oraz Office umożliwia instalację na maksymalnie pięciu urządzeniach. Aplikacje dostępne są także na telefony i tablety, dzięki którym dostęp do dokumentów jest jeszcze prostszy.

Ważnym aspektem usługi jest także wysoki stopień bezpieczeństwa. Dane chronione są na serwerach, natomiast poczta filtrowana jest przed wiadomościami stwarzającymi zagrożenie. Poszczególne elementy Office 365 są zintegrowane i widoczne po pojedynczym zalogowaniu.

Rozbudowane możliwości współpracy zwiększają wydajność w wykonywaniu codziennych obowiązków i umożliwiają osiąganie jak najlepszych wyników. Dzięki dostępności usługi z dowolnych urządzeń, korzystanie z pakietu jest bardzo wygodne i spersonalizowane. Ta elastyczność przekłada się z kolei na lepszą wydajność. Z Office 365 dane są na wyciągnięcie ręki, niezależnie od czasu i miejsca, w którym przebywa użytkownik.

Ogromna wygoda i intuicyjność działania produktu Microsoft sprawia, że rozwiązanie cieszy się popularnością na całym świecie, wchodząc w skład podstawowego wyposażenia biurowego. Lista funkcji i możliwości jest tak długa, że usługa nie ma sobie równych. Rozwiązanie sprawdza się w zróżnicowanych branżach, sprawnie wpisując się w specyfikę pracy. Uniwersalność zastosowanych opcji sprawia, że program znajduje zastosowanie w wielu środowiskach.

Profesjonalny pakiet Office stworzony został z myślą o nowoczesnych użytkownikach, którzy nie chcą być ograniczeni przez niedostosowane do obecnych wymogów technologie. Dynamiczny tryb życia, przemieszczanie się i ciągłe usprawnianie pracy wymagają najlepszych rozwiązań. Odpowiedzią na te potrzeby jest właśnie Office 365. Decydując się na niego, użytkownik może mieć pewność, że przyspiesza swoją pracę i pozwala, by technologia wyręczała go w niektórych obszarach.

Pozostałe wiadomości

Teatromania 2012: „Wejście smoka. Trailer”. Zdjęcia

admin

Płynność finansowa jako priorytet firmowej działalności

admin

Najlepsze konta oszczędnościowe na rynku we wrześniu 2014

admin
Trwa wczytywanie....