14.4 C
Bytom
22 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Ciężarówka potrąciła pieszego
Policyjne

Ciężarówka potrąciła pieszego

Mieszkaniec Bytomia w stanie krytycznym trafił do szpitala po potrąceniu przez TIR’a. Ciężarówka najechała na mężczyznę, gdy szedł z wózkiem pełnym złomu po wyjątkowo ruchliwej drodze. Wyjaśnieniem okoliczności tego dramatycznego zdarzenia zajmują się policjanci z bytomskiej komendy.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem przy alei Jana Pawła II. Z pierwszych ustaleń funkcjonariuszy będących na miejscu wypadku wynika, że jadący w kierunku Piekar Śląskich TIR kierowany przez 41-letniego mieszkańca województwa mazowieckiego, najechał na idącego poboczem drogi 33-letniego bytomianina pchającego przed sobą wózek załadowany złomem. Ciężko rannego mężczyznę do szpitala odwiozła wezwana na miejsce karetka pogotowia. Według opinii lekarzy, poszkodowany w wypadku 33-latek znajduje się w stanie krytycznym.

– Siła uderzenia była ogromna, o czym również świadczą zniszczenia w karoserii ciężarówki i porozrzucany na drodze złom, którego elementy leżały w odległości nawet około 50 metrów od miejsca potrącenia. – Wyjaśnia asp. szt. Adam Jakubiak z bytomskiej policji.

Wyjaśnieniem wszystkich okoliczności wypadku zajmują się policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Bytomiu.

KMP Bytom

Pozostałe wiadomości

Wypadek na skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Smolenia

admin

Wypadek w Miechowicach – zdjęcia

admin

Wypadek TIRa na Chorzowskiej

admin
Trwa wczytywanie....