25.4 C
Bytom
20 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Cała Polska przytula Bytom?
Śródmieście Wyróżnione

Cała Polska przytula Bytom?

Bytom – jako jedno z trzech miast-finalistów akcji „Milka. Moje miasto się przytula” w ostatnich tygodniach pokazał, że zasłużył sobie na miejsce w finale. Mieszkańcy i miłośnicy Bytomia wykazali się niesamowitym zaangażowaniem w pierwszej fazie wysyłając przeszło 1,1 mln wirtualnych przytuleń. Doskonale zdali też egzamin przeprowadzony przez Milkowych reporterów podczas akcji-prowokacji.

Przez ostatnie 3 tygodnie – Bytom dzięki głosom – przytuleniom swoich mieszkańców i miłośników najmilszego miejsca w Polsce,   miał okazję zaprezentować się całej Polsce ze swojej najmilszej strony i tym samym postarać się o głosy z całej Polski. Fioletowi reporterzy Milki zaskakiwali mieszkańców Bytomia w różnych sytuacjach, sprawdzając, czy uczestnicy prowokacji  są mili i przyjaźni na co dzień.. Mieli oni możliwość przekonać Polaków, że to właśnie im należy się tytuł najmilszego miasta w Polsce. Zabawne relacje z tych wydarzeń można cały czas zobaczyć tutaj>>

Komu udało się zyskać największą sympatię uczestników akcji? Dowiemy się tego niebawem!

„Głosuj na jedno z trzech miast-finalistów”

Aktualna faza akcji przebiega pod hasłem „Głosuj na jedno z trzech miast-finalistów” Przytulenia z pierwszych tygodni akcji zostały wyzerowane. 8 czerwca br. Rywalizacja o podium rozpoczęła się od nowa i potrwa aż do Wielkiego finału, który nastąpi 30 czerwca. Wysyłamy swoje głosy na to miasto, które chcemy, aby wygrało. Jedno wysłane przytulenie na dane miasto to jeden głos oddany na nie.

Dla uczestników akcji „Milka. Moje miasto się przytula”, którzy zechcieliby uzyskać bonusowe punkty dla miasta, na które głosują, przeprowadzimy kolejny konkurs radiowy. Ponadto wraz z RMF FM zaprosimy na weekendowe wydarzenia specjalne, podczas których odbędą się zaskakujące flashmoby – plenerowe zabawy, by mieszkańcy mogli bezpośrednio doświadczyć przyjaznego świata Milki oraz poczuć przedsmak tego, co będzie się działo podczas wielkiego finału. Po więcej informacji na ten temat zaglądajcie na www.fioletowastrona.pl

Kto może głosować na miasta-finalistów?

Na miasta finalistów mogą głosować wszyscy – tak, jak w fazie „Cała Polska się przytula”, która rozpoczęła akcję „Milka. Moje miasto się przytula”. Dzięki wirtualnym przytuleniom wysyłanym przez www.fioletowastrona.pl oraz zaangażowaniu wszystkich, którzy wezmą udział w koncertach  finałowych, wybrane zostanie najmilsze miasto w Polsce, które otrzyma nagrodę główną akcji – kampanię wizerunkową o wartości pół miliona złotych.

Emocje do ostatnich chwil!

W dniu wielkiego finału w trzech miastach-finalistach jednocześnie zorganizowane zostaną pełne rodzinnych atrakcji imprezy plenerowe,  którym towarzyszyć będą wielkie emocje. Tego dnia uczestnicy imprez oraz widzowie przed telewizorami i słuchacze radia otrzymają wielką dawkę pozytywnej energii. Wspaniałe koncerty plenerowe z udziałem gwiazd, gry i zabawy dla mieszkańców to tylko część atrakcji, jakie zaplanowano na ten dzień. W programie przewidziano także specjalną konkurencję dla uczestników imprez, której rozstrzygnięcie będzie zakończeniem akcji „Milka. Moje miasto się przytula”. Wstęp na imprezy będzie bezpłatny!

mat. organizatora

Pozostałe wiadomości

Żeromszczak ma nową salę

admin

[Zapowiedź] Turniej Niepodległości w Tenisie Stołowym o Puchar Orła Białego

admin

„By zima była ciepła” – akcja Stowarzyszenia Bytom Przyjazne Miasto

admin
Trwa wczytywanie....