9.8 C
Bytom
1 października 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Bytomscy policjanci pokazali co potrafią podczas dnia otwartego schronu w Miechowicach
Miechowice Policyjne Wyróżnione

Bytomscy policjanci pokazali co potrafią podczas dnia otwartego schronu w Miechowicach

W sobotę odbył się pokaz umiejętności bytomskich policjantów podczas dnia otwartego schronu-muzeum w Miechowicach. Współorganizatorem imprezy była bytomska policja oraz Stowarzyszenie na Rzecz Zabytków Fortyfikacji „Pro Fortalicium”. W trakcie imprezy prowadzona była zbiórka na rehabilitację 2-letniej córeczki siemianowickiego policjanta.

Za nami kolejna impreza przy schronie w Miechowicach. Bytomska policja, wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Zabytków Fortyfikacji „Pro Fortalicium”, zorganizowała w sobotę 6 pokaz służb mundurowych. Impreza rozpoczęła się o godzinie 14.00. W policyjnym namiocie profilaktycznym można było uzyskać informacje dotyczące bezpieczeństwa zarówno dzieci jak i seniorów. Stróże prawa najmłodszym rozdawali odblaski. Dzieci miały możliwość przymierzenia elementów policyjnego wyposażenia. Ponadto w akcji można było zobaczyć bytomskich policjantów podczas specjalnie przygotowanego pokazu. Był to jednocześnie dzień otwarty do zwiedzania schronu-muzeum w Miechowicach. Również strażacy z OSP w Stolarzowicach zainscenizowali uwalnianie zakleszczonego w samochodzie kierowcy i przeprowadzenie akcji reanimacyjnej. Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających pokaz jazdy gokartami, za kierownicą których usiedli wicemistrzowie Polski.

W trakcie całej imprezy Stowarzyszenie na Rzecz Zabytków Fortyfikacji „Pro Fortalicium”, bytomscy i siemianowiccy policjanci zbierali pieniądze na rehabilitację 2-letniej córeczki siemianowickiego policjanta – Julki, która osobiście była obecna na imprezie. Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie dla małej dziewczynki, która walczy ze swoja niepełnosprawnością. Podczas kolejnych otwartych dni schronu w dalszym ciągu prowadzona będzie zbiórka dla Julki.

Pozostałe wiadomości

Fundacja All For Planet wizytowała bytomskie podwórko

admin

Nietypowy napad na lombard

admin

Morderstwo na Piłsudskiego

admin
Trwa wczytywanie....