25.4 C
Bytom
20 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Bytom wsiadł na rowery!
Fotoreportaze

Bytom wsiadł na rowery!

Akcja „Polska na Rowery” dotarła również do Bytomia. Z tej okazji Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz sklep rowerowy RB ROWEREK zorganizowali „Piknik Rowerowy”, w którym udział mogli wziąć wszyscy chętni rowerzyści. Start miał miejsce na bytomskim Rynku gdzie 100 rowerzystów w tym prezydent Bytomia Piotr Koj oraz Halina Bieda, ruszyło na ulice miasta by po przejechaniu ponad 14 kilometrów dojechać do miejsca docelowego przy hali „Na Skarpie”, gdzie na uczestników czekało wiele atrakcji.

Zmęczeni rowerzyści mogli napić się wody i posilić grochówką. Na miejscu można było również oddać rower na szybki przegląd. Ci, którzy chcieli mieć odrobinę wrażeń mogli udać się na wysokość ponad 30 metrów dzięki wysięgnikowi koszowemu bytomskiej Straży Pożarnej, by podziwiać piękną panoramę Bytomia.

Straż Pożarna wraz z Pogotowiem Ratunkowym przygotowali również krótki pokaz ratownictwa medycznego, podczas którego pokazywali jak działają na co dzień, jak ratują uwięzione w samochodzie osoby. Piknik Rowerowy był okazją by w zdrowy sposób przyłączyć się do ogólnopolskiej akcji i pokazać, że Bytom również potrafi organizować ciekawe imprezy.

BytomOnline.pl dziękuje Policji w Bytomiu za działania ułatwiające realizację materiału.

Pozostałe wiadomości

V Bieg Konstytucji 3-go Maja [Zdjęcia + Wideo]

admin

Mikołaj pojawił się w Bytomiu

admin

Raport – Produkty dla niemowląt

admin
Trwa wczytywanie....