24.7 C
Bytom
19 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Bytom opanowany przez modele! [Foto]
Fotoreportaze

Bytom opanowany przez modele! [Foto]

Modelarstwo to hobby dla wszystkich, co stwierdzić można po ilości modeli jak i wieku modelarzy. Prawdopodobnie liczba modeli sięga łącznie prawie 1000 . Jak co roku Festiwal Modeli Redukcyjnych zgromadził olbrzymią publikę. W końcu w dzieciństwie jedni bawili się kolejkami, drudzy próbowali sklejać modele, które w dawnych latach nie były idealne i pozbawione wad. Oprócz osób już starszych pojawili się również młodzi modelarze, którzy pokazali, że też mają talent i cierpliwość do tworzenia dzieł sztuki.

Modele wykonane bardzo dokładnie cieszą oko zwiedzających, na festiwalu możemy zaobserwować m.in olbrzymi model B1B Lancer, przepiękny model pojazdu cywilnego Dodge Charger ,czy też malutki model Tatry 805 , jak i wiele innych ciekawych figurek, modeli czołgów i tym podobnych.

Na oficjalnym otwarciu pojawił się również Prezydent naszego miasta Piotr Koj, który z ciekawością oglądał modele i wysłuchiwał informacji o nazwach modeli, które przedstawiał Pan Aleksander Zielony – jeden z organizatorów jak i również modelarz.

Festiwal potrwa do 28 lutego. Wstęp całkowicie wolny. W trakcie trwania wystawy dostępna jest także giełda modelarska, na której można kupić różne modele jak i akcesoria modelarskie.

BytomOnline.pl serdecznie dziękuje organizatorom, za wspomaganie inicjatywy dziennikarstwa obywatelskiego i jego promocji.

Pozostałe wiadomości

Koncert Őszibarack w Beceku [Zdjęcia + Wideo]

admin

VI Parada Pojazdów Zabytkowych Bytom 2009 [galeria poboczna]

admin

Prezydent spotkał się z mieszkańcami Łagiewnik

admin
Trwa wczytywanie....