20.1 C
Bytom
17 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Buty za darmo w Agorze Bytom
Śródmieście Wyróżnione

Buty za darmo w Agorze Bytom

„Zostań kopciuszkiem – upoluj swój bucik”, pod takim hasłem będzie prowadzona wielka akcja zakupowa w największej bytomskiej galerii handlowej. Przyjdź z paragonem, zważ zakupione obuwie i odbierz zwrot gotówki. Od 23 do 29 lipca możesz dostać od Agory Bytom buty za darmo.
W Agorze rozpoczyna się Tydzień Wielkich Obniżek Cen Obuwia, ale najniższe w sezonie ceny butów to nie jedyna atrakcja, jaką przygotowano dla kupujących. Już w poniedziałek w galerii stanie specjalny punkt promocyjny. Właśnie tam każdego dnia rano zostanie ustalony pewien przedział wagowy. Kupiłeś buty? Przyjdź do punktu z paragonem, hostessy zważą zakup i, jeśli waga zgadza się z ustaloną, otrzymasz stuprocentowy zwrot gotówki. Na darmowe zakupy obuwnicze codziennie może liczyć pięć pierwszych osób, których „pantofelek” idealnie dopasuje się do wymogów Agory. Informacje o tym, jakie „widełki” wagowe obowiązywały danego dnia, uzyskamy wieczorem w punkcie informacyjnym oraz na stronie internetowej i fanpage’u Agory Bytom.

– Wiele galerii handlowych przygotowuje akcje wyprzedażowe, ale my postanowiliśmy spróbować czegoś nowego i urozmaicić coroczne „summer sale”. Od poniedziałku zapraszamy na tematyczną wyprzedaż Tydzień Wielkich Obniżek Cen Obuwia i  zachęcamy do wzięcia udziału w wyjątkowej zabawie – mówi Hanna Petters-Kaczmarska, marketing manager Agory Bytom.

To nie pierwsza akcja, jaką Agora Bytom przygotowała dla swoich klientów w tym sezonie obniżkowym. Na fanpage’u galerii pod adresem www.facebook.com/AgoraBytom trwa interaktywny konkurs „Spacer po Agorze”, zorganizowany wspólnie ze sklepami. Przez najbliższe trzy miesiące internauci grają o ponad 300 nagród, w tym nagrody główne – bony rabatowe o wartości 500 zł do wydania na zakupy w Agorze.

„Zostań kopciuszkiem – upoluj swój bucik” w Agorze Bytom od 23 do 29 lipca w godzinach otwarcia galerii.

mat. organizatora

Pozostałe wiadomości

Czerwona Torebka wkrótce otworzy się w Bytomiu

admin

Strajk uczniów bytomskiego „Elektronika”

admin

Uwaga na silny wiatr!

admin
Trwa wczytywanie....