4.3 C
Bytom
6 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Bezpłatny parking dla klientów Agory Bytom
Śródmieście Wyróżnione Zapowiedzi

Bezpłatny parking dla klientów Agory Bytom

Największa galeria handlowa w Bytomiu zmienia się dla swoich klientów. Od 20 stycznia parking Agory Bytom jest dostępny za darmo przez całą dobę. Dzięki temu jeszcze lepiej można się skupić na zakupach i nie martwić o dodatkowe opłaty.

Agora Bytom wciąż się rozwija i wprowadza nowe udogodnienia. Styczeń to miesiąc kolejnej dużej zmiany. Teraz wszyscy klienci galerii w dniu zakupów za darmo do swojej dyspozycji mają zadaszony i strzeżony parking. Z oferty może skorzystać każdy, kto uda się do punktu obsługi klienta na poziomie 0 z biletem parkingowym oraz paragonem za zakupy z aktualną datą. Po aktywacji biletu z miejsca postojowego można korzystać danego dnia całkowicie za darmo do godziny 23.59. Wyjątkowa oferta dla klientów obowiązuje codziennie od poniedziałku do piątku. W weekendy natomiast parking będzie darmowy dla wszystkich.

– Nasza nowa oferta to ukłon w stronę klientów, którzy przyjeżdzają do galerii z całego regionu. Dzięki zmianom wszyscy mogą robić zakupy, nie martwiąc się o dodatkowe opłaty. Całodobowa ochrona i monitoring naszego parkingu gwarantuje bezpieczeństwo, a zadaszenie – komfort bez względu na warunki pogodowe – mówi Hanna Petters, marketing manager Agory Bytom.

Dla osób, które nie planują danego dnia zakupów w Agorze Bytom, od poniedziałku do piątku cena postoju na parking galerii wynosi 2 zł za każdą rozpoczętą godzinę. Możliwe jest także wykupienie miesięcznego abonamentu. Dostępne są trzy opcje: dzienna od 6.00 do 18.00, nocna od 21.00 do 9.00 i całodobowa. Pierwsza kosztuje 120 złotych, druga 100 złotych, a trzecia 180 złotych.

Parking Agory Bytom jest dostępny za darmo dla wszystkich klientów galerii od 20 stycznia i jest czynny przez całą dobę. Bilet parkingowy z przydzielonym rabatem jest ważny do 23.59.  

 Punkt obsługi klienta, w którym można odebrać rabat na parking, znajduje się na poziomie 0, przy wejściu od ul. Dworcowej. Punkt jest czynny w godzinach otwarcia galerii.

mat. prasowe Agora Bytom

Pozostałe wiadomości

Wandale kradną kwiaty! Widzisz? Reaguj!

admin

Będą nowe drzewa w Parku Miejskim

admin

Wojewódzka inauguracja roku szkolnego 2010/2011

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X