25.4 C
Bytom
20 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Bezpłatny dostęp do Internetu w Bytomiu? Zadecyduj gdzie!
Dzielnice Publicystyka Wyróżnione

Bezpłatny dostęp do Internetu w Bytomiu? Zadecyduj gdzie!

Internet to obecnie narzędzie codziennej komunikacji. Jest przydatny w domu, w pracy, a nawet na ulicy. W dziesięciu miejscach w Bytomiu skorzystamy z niego za darmo. To świetne rozwiązanie nie tylko dla młodzieży. Z laptopów, tabletów i smartfonów korzysta coraz więcej bytomian – mówi prezydent Damian Bartyla. Bezpłatne punkty dostępu do sieci na Rynku czy w parku to prawdziwa gratka nie tylko dla mieszkańców naszego miasta, ale także dla przyjezdnych. O tym gdzie będą działać hotspoty, zadecydujemy sami.
Lokalizacje hotspotów możemy wybierać do końca czerwca. Wystarczy skorzystać z interaktywnej ankiety, dostępnej w Internetowym Serwisie Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennych (kliknij tutaj)

Urząd Miejski zaproponował czternaście takich miejsc. Wśród nich jest między innymi Hala na Skarpie, pętla autobusowa przy ulicy Felińskiego, Plac Akademicki 12 czy skwer przy ulicy Stolarzowickiej. Ostateczna decyzja należy jednak do nas. Możemy dzielić się własnymi sugestiami, wpisując dokładny adres. Pomocą będzie nam służyć interaktywna mapa miasta.

Wyniki ankiety poznamy na początku lipca.

Bezpłatny dostęp do Internetu będziemy mieli za sprawą unijnego projektu „Budowa sieci szerokopasmowej dla społeczeństwa informacyjnego na terenie Gmin Górnego Śląska wraz z punktami dostępu Hot-spot”.

Pozostałe wiadomości

Wybuch gazu w bloku w Bytomiu

admin

Zgubione klucze? Coś poradzimy!

admin

Koncert Shugo Tokumaru + Peter J. Birch [Zdjęcia + Wideo]

admin
Trwa wczytywanie....