9.8 C
Bytom
1 października 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Co będziesz robił w sobotę?
Wyróżnione Zapowiedzi

Co będziesz robił w sobotę?

Najbliższa sobota będzie pierwszym dniem kalendarzowej wiosny. Jest to doskonała okazja na spacer wśród budzącej się do życia przyrody. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś sobotni wypoczynek połączył z pozbyciem się z domu niepotrzebnych elektronicznych i elektrycznych urządzeń. Skorzystaj z mobilnych punktów zbiórki elektrośmieci.

Wielu z nas ten wiosenny okres wykorzysta na porządkowanie domowych zakamarków,
a także remonty. Warto wtedy pamiętać, że stary telewizor, telefon lub komputer powinny trafić w odpowiednie miejsce utylizacji, zamiast na zwykły śmietnik. Zalegające elektrośmieci są niezwykle groźne dla środowiska i często powodują jego nieodwracalne szkody.

Wiosna kojarzy się wszystkim z zielenią i budzącą się do życia przyrodą, dlatego powinniśmy zrobić wszystko, aby stało się to rzeczywistością, a nie było wyłącznie naszym wspomnieniem.

W każdą sobotę miesiące w Bytomiu pojawią się mobilne punkty zbierania elektrośmieci, w których każdy mieszkaniec będzie mógł za darmo pozbyć się niepotrzebnych elektronicznych i elektrycznych urządzeń.

Gdzie w Bytomiu oddasz elektrośmieci Kiedy
Al. Jana Nowaka Jeziorańskiego 25 (Atrium Plejada) Każda sobota miesiąca
w godz. 10.00-15.00
ul. Zabrzańska 9 (Kaufland) Każda sobota miesiąca
w godz. 10.00-15.00

Wykaz wszystkich miast Aglomeracji Śląskiej, w których odbywają się zbiórki dostępny na stronie internetowej www.elektroeko.pl

W przypadku elektrośmieci dużych, takich jak: telewizor (powyżej 24 cali), pralka, lodówka itp. wystarczy zadzwonić pod numer: 2222 333 00 i umówić się na bezpłatny odbiór zepsutych urządzeń z domu.

Źródło: mat. prasowe organizatora

Pozostałe wiadomości

Scena familijna – „Pinokio” . Zdjęcia

admin

XIX Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna [Zdjęcia]

admin

Ojciec z promilami

admin
Trwa wczytywanie....