25.4 C
Bytom
20 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » BeCeK w końcu otrzymał swoją „Betonową Kostkę” [Zdjęcia + Wideo]
Fotoreportaze Śródmieście Wyróżnione

BeCeK w końcu otrzymał swoją „Betonową Kostkę” [Zdjęcia + Wideo]

BECEK odebrał dziś w samo południe BETONOWĄ KOSTKĘ – nagrodę dla architektonicznego bubla przyznawaną w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Moje Miasto. To już druga antynagroda, jaka trafiła do inwestycji realizowanych w Bytomiu.

Dyrektor Beceku, Mariusz Wróbel odbierał wyróżnienie w towarzystwie Superbohatera oraz zespołu ludzi tworzących i realizujących program Bytomskiego Centrum Kultury. Laureaci przyjęli nagrodę ze zrozumieniem, twierdząc, iż zdobycie Betonowej Kostki ich nie dziwi, bowiem skoro zostali nominowani, musieli konkurs wygrać – mają jednak nadzieję, że owa kostka stanowić będzie solidny filar dla przyszłej Superjednostki. Antybohater Beton otrzymał zaproszenie na Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów, a organizatorzy konkursu obdarowani zostali przez laureatów Gumowym Młotkiem, który ma im przypominać o terminach (zwycięzcę konkursu ogłoszono bowiem już 1 kwietnia, a BECEK czekał na odbiór nagrody ponad 1,5 miesiąca).

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FNYm0bNgEqo[/youtube]

Miejmy nadzieję, że jedynym wyznacznikiem „betonu” w BECEKu pozostanie właśnie owa kostka, zaś Bytomskie Centrum Kultury odwiedzać będą wycieczki, by w praktyce przekonać się o tym, że bardziej od fasady liczy się wnętrze, a jakość realizowanych projektów nie jest zależna od koloru elewacji.

Magdalena Podziewska

Pozostałe wiadomości

Pieszy potrącony na pasach na ul. Chorzowskiej

admin

Chór Opery Śląskiej zaśpiewa przed Trumpem i Putinem

admin

Finał „Zimowej Feriady Artystycznej 2011” [Zdjęcia]

admin
Trwa wczytywanie....