3.5 C
Bytom
24 października 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Aktywni po 50-tce. Szkolenia dla osób bezrobotnych
Śródmieście Wyróżnione

Aktywni po 50-tce. Szkolenia dla osób bezrobotnych

Nowe kwalifikacje to dla osób bezrobotnych szansa powrotu na rynek pracy. Bytomianie po 50-tce mają kolejną okazję, by skorzystać z bezpłatnych szkoleń. Tym razem fachowcy będą ich uczyć spawania stali niestopowych i robót wykończeniowych. Do projektu „Energia 50″ mogą włączyć się też firmy prowadzące taką działalność, zyskując stażystów. Zgłoszenia przyjmowane są w budynku przy ulicy Pułaskiego 3.

Uczestnicy szkolenia wezmą udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych. Po trwających 180 godzin warsztatach czeka ich jeszcze trzymiesięczny staż. Przejdą też niezbędne do wykonywania zawodu badania, a za udział w programie przysługują im stypendia i zwrot kosztów dojazdów.

Osoby bezrobotne i firmy, które chcą przyłączyć się do projektu „Energia 50″ mogą zgłaszać się do biura w budynku Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości przy ulicy Pułaskiego 3, tel. 883 331 408. Biuro czynne od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00. Więcej szczegółów na stronie internetowej http://www.energia50.consultor.pl.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Pozostałe wiadomości

Trzy pożary jednej nocy

admin

Podwyżka za śmieci dotarła również do Bytomia.

admin

Budżet na rok 2011 uchwalony

admin
Trwa wczytywanie....