6.6 C
Bytom
18 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Agora wśród najlepszych w Polsce!
Śródmieście Wyróżnione

Agora wśród najlepszych w Polsce!

Najlepsze nowe centrum handlowe w Polsce i najlepsza kampania otwarcia galerii – Agora Bytom została nominowana do prestiżowego konkursu PRCH Retail Awards 2011. Zwycięzców poznamy 12 października podczas finałowej gali w Warszawie. Weźmie w niej udział ponad 350 kluczowych przedstawicieli branży handlowej.

To druga edycja eksperckiego ogólnopolskiego programu Polskiej Rady Centrów Handlowych Retail Awards. O wyróżnienia walczy 40 centrów i sieci handlowych oraz kampanii marketingowych. W konkursie biorą udział projekty, które spełniają najwyższe wymagania biznesowe i wyznaczają standardy w branży handlowej. – To prestiżowe nagrody przyznawane przez specjalistów, dlatego niezwykle cieszą nas te nominacje. Zwłaszcza, że jest to konkurs ogólnopolski – mówi Mirosław Cechowski, dyrektor Agory Bytom. Zwycięzców poznamy 12 października podczas uroczystej gali w Warszawie.

Agora została nominowana w dwóch kategoriach. Największa galeria w Bytomiu powalczy z dwoma konkurentami o tytuł „Najlepszego Nowego Centrum Handlowego Roku”, a także o nagrodę w kategorii „Marketing, Kampania Otwarcia Centrum Handlowego”, do której nominowano 6 polskich galerii. – To duże wyróżnienie, które pokazuje, że nie tylko udało nam się stworzyć w Bytomiu coś wyjątkowego, ale doceniono także wysiłek, który włożyliśmy w dotarcie do jak największej liczby mieszkańców regionu – przyznaje Mirosław Cechowski.

Agora Bytom została otwarta w listopadzie 2010 roku i w zaledwie 6 tygodni odwiedziło ją ponad 800 tysięcy osób. W czerwcu licznik klientów przekroczył już 3 miliony. Galeria jest projektem duńskiej firmy Braaten+Pedersen plus Partners, a na jej terenie znajduje się ponad 90 sklepów i punktów usługowych, największe w mieście centrum rozrywki Fantasy Park, fitness club Pure i multipleks Cinema City. Agora jest również ważnym punktem na kulturalnej mapie Bytomia. Organizuje wystawy i pokazy, a także akcje, które mają na celu animację lokalnej społeczności.

Nominacja w konkursie PRCH Retail Awards to kolejne wyróżnienie dla Agory. Bytomska galeria znalazła się również w gronie kandydatów do tytułu „Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2010” oraz została nagrodzona tytułem „Koncept Roku 2010” w prestiżowym konkursie Shopping Center Awards.

mat. prasowe PROFIT COMMUNICATIONS

Pozostałe wiadomości

Tragiczny pożar piwnicy

admin

VII Dni Bytomskich Organizacji Pozarządowych [Zdjęcia]

admin

Nocny pożar kamienicy przy ul. Wrocławskiej

admin
Trwa wczytywanie....