12.4 C
Bytom
23 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Agora Bytom w walce o tytuł Najpiękniejszej
Dzielnice Śródmieście Wyróżnione Zapowiedzi

Agora Bytom w walce o tytuł Najpiękniejszej

Galeria Agora dumnie reprezentuje Bytom w ogłoszonych przez katowicką „Gazetę Wyborczą” wyborach najładniejszego centrum handlowego w regionie. Plebiscyt trwa tylko do końca lutego, a na finiszu głos każdego bytomianina jest cenny. Zachęcamy do wsparcia kandydata z Bytomia!

Redakcja katowickiego wydania „Gazety Wyborczej” wybrała 10 centrów handlowych, które w naszym regionie wyróżniają się szczególną urodą. W gronie nominowanych znalazł się także reprezentant Bytomia – Galeria Agora Bytom, która jest równocześnie najmłodszym z uczestniczących w plebiscycie obiektów. O tym, do kogo powędruje tytuł najładniejszego centrum handlowego, zadecydują internauci głosujący za pośrednictwem strony Gazety.

– Może i jesteśmy najmłodsi w rywalizacji, ale z pewnością nie zamierzamy odpuścić. Chcemy pokazać starszym i bardziej doświadczonym kolegom z całego regionu, że to właśnie w Bytomiu można zrobić zakupy, a przy tym nacieszyć oczy udanymi rozwiązaniami architektonicznymi – mówi Hanna Petters-Kaczmarska z Agory Bytom.

Na najładniejszych kandydatów oddano już ponad tysiąc głosów. Mobilizacja jest jednak potrzebna cały czas. Szczególne wsparcie przyda się właśnie teraz, kiedy do końca wyborów zostało tylko kilka dni, a Agora plasuje się tuż za liderem. Gorąco namawiamy wszystkich mieszkańców Bytomia do głosowania na Agorę!

Pozostałe wiadomości

[Zapowiedź] Zakochaj się w Agorze

admin

Zamykają ul. Moniuszki – będą poważne utrudnienia!

admin

Kamchatka – przedstawienie plenerowe. Zdjęcia

admin
Trwa wczytywanie....