23.4 C
Bytom
16 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » 7 Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna już w ten piątek!
Wyróżnione

7 Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna już w ten piątek!


Patronat BytomOnline.pl


Zima prawie każdego dnia doskonale o sobie przypomina, jak nie mróz to śnieg i na odwrót. To jednak nie zniechęca grupy rowerzystów z Bytomia jak i innych śląskich miast do uczestniczenia w tradycyjnej już Bytomskiej Rowerowej Masie Krytycznej. Za nami już 6 edycji, ostatnia pomimo mrozu dochodzącego do -18 stopni przyciągnęła wielu miłośników jednośladów. W ten piątek 22 stycznia odbędzie się 7 Masa Krytyczna, czy ze względu na szczęśliwą liczbę będzie tak samo dobra jak poprzednie? Zobaczymy. Po bardzo miłych niespodziankach poprzedniej edycji, na pewno będzie można spodziewać się czegoś miłego ze strony organizatorów. Nad bezpieczeństwem jak zwykle czuwać będzie Straż Miejska lub Policja.

Jak zwykle możliwości pojawienia się na Masie są dwie: Zbiórka o 17:30 pod sklepem RB-Rowerek na ul. Kochanowskiego 15 i późniejszy przejazd grupą na Rynek lub własny bezpośredni dojazd na Rynek. Start tak jak zawsze o godzinie 18 obok śpiącego lwa. Dla zainteresowanych możliwość zakupienia kamizelek odblaskowych BRMK pod adresem: http://www.rowery.bytom.pl/c,pl,31,1,1,0,long,kamizelka+odblaskowa.html .

Organizatorzy jak zwykle przypominają o obowiązkowym oświetleniu bez niego nie będzie możliwości wzięcia udziału w przejeździe przez miasto.

Na imprezę zaprasza BytomOnline.pl oraz organizatorzy Roman Badura i Jacek Herok.

Pozostałe wiadomości

Mariolka i spółka, czyli Paranienormalni w Bytomiu. Zdjęcia

admin

„Ich marzenia da się realizować” – wywiad z Agnieszką Skowronek

admin

Ciężarówka potrąciła pieszego przy placu Wolskiego

admin
Trwa wczytywanie....