14.4 C
Bytom
22 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » 6 grudnia w Biurze Promocji Miasta możesz otrzymać kalendarz na 2014r. Śpiesz się, ich ilość jest ograniczona
Śródmieście Wyróżnione

6 grudnia w Biurze Promocji Miasta możesz otrzymać kalendarz na 2014r. Śpiesz się, ich ilość jest ograniczona

Na Mikołaja miasto Bytom rozdaje kalendarze na nowy rok! Zupełnie za darmo, ale trzeba się śpieszyć, bo liczba jest ograniczona. Wybierając się dzisiaj (6 grudnia)do Biura Promocji Bytomia (Rynek 7), otrzymacie jednoplanszowy kalendarz na ścianę. Warto – dzięki tym kalendarzom otrzymacie odpowiedź na pytanie, jak Bytom wyglądał …jakieś 100 lat temu.

Jubileuszowy kalendarz Bytomia budził wiele emocji już w fazie projektów. W jego powstanie zaangażowanych było mnóstwo osób: znawcy i pasjonaci historii, kolekcjonerzy pocztówek, fotograficy i graficy.

Stare pocztówki udostępnili: Tadeusz Urban, Izabella Wójcik-Kühnel i Maciej Skalski, kilka pochodzi też ze zbiorów Muzeum Górnośląskiego. Autorem współczesnych zdjęć jest Tomasz Kiełkowski – fotografik, miłośnik historii i kultury Górnego Śląska, architektury i modernizmu. On też opracował fotografie tak, by „nowe” mieszało się ze „starym”.

Od poniedziałku (9grudnia) będzie można kupić kalendarze. Ścienny 13-planszowy będzie kosztował 13,88 zł; trójdzielny – 7,51 zł; biuwar (podkładka na biurko) – 13,23 zł. Kalendarz książkowy kupicie od poniedziałku za 18,04 zł, a podkładkę pod mysz – za 8,50 zł.

Pozostałe wiadomości

„Gorczycki Antico e Moderno”

admin

Załamanie pogody w Bytomiu

admin

Umilili dzień policjantom i strażakom

admin
Trwa wczytywanie....