18.5 C
Bytom
16 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » 1 Listopada – sytuacja z centrum Bytomia
Fotoreportaze

1 Listopada – sytuacja z centrum Bytomia

Dzień Wszystkich Świętych, to czas gdy jeździmy na groby naszych bliskich, jednak w ten dzień nie tylko my jesteśmy na cmentarzu. Na cmentarz przychodzą setki osób, w ich okolicy jeździ olbrzymia ilość samochodów.

Prezentujemy aktualną sytuację z cmentarzy położonych w centrum miasta:

Cmentarz Mater Dolorosa ul. Piekarska:
Od skrzyżowania z ul. Żeromskiego do skrzyżowania z ul. Prusa obowiązuje całkowity zakaz parkowania, miejsce te oznaczone są taśmą. Można jedynie zatrzymać się na chwilkę by pasażerowie mogli opuścić pojazd i wziąć rzeczy np. z bagażnika. Od ul. Prusa w stronę ul. Powstańców można normalnie parkować, jednakże jest to bardzo utrudnione. Na skrzyżowaniu ul. Żeromskiego z ul. Piekarską policja kieruje ruchem, jednakże powstają duże zatory.

Cmentarz przy ul. Kraszewskiego:
Istnieje możliwość zaparkowania – jednakże bardzo trudno znaleźć jakiekolwiek miejsce. Należy zachować całkowitą ostrożność ponieważ wszędzie chodzą piesi i jeżdżą samochody.

Cmentarze przy ul. Powstańców Śląskich:
Od skrzyżowania z ul. Czarneckiego do skrzyżowania z ul. Piekarską , cała ulica jest zamknięta. Kierowcy parkują gdzie popadnie, można szukać miejsc parkingowych w okolicach ul. Oświęcimskiej, Chełmońskiego, Orląt Lwowskich, Piekarskiej.

Policja apeluje, by stosować się do poleceń funkcjonariuszy, nie jeździć na pamięć, a najlepiej zostawić samochód pod domem gdy do cmentarza mamy blisko. Ruch w okolicach wszystkich cmentarzy jest utrudniony, często niektóre ulice są pozamykane.

Czekamy również na informacje od was jak wygląda sytuacja w innych punktach miasta. Piszcie: [email protected]

Pozostałe wiadomości

Podpisano porozumienie ze Szkołą Policji w Katowicach – zdjęcia

admin

49. Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna – zdjęcia

admin

5 Bytomski Rodzinny Rajd Rowerowy

admin
Trwa wczytywanie....