Apel pomógł zatrzymać sprawców pożaru

Zobacz także...

5 komentarzy

 1. woj50 napisał(a):

  I dobrze, że złapano tych łobuzów (chciałoby się napisać inaczej) Powinni zapłacić za straty i nie wyjść z kryminału. Czego im życzę.

 2. Grzechu napisał(a):

  Dołączam się do życzeń z poprzedniego komentarza.

 3. dj.marco napisał(a):

  Do pierdla z PALANTAMI!!!!!

 4. Wojciech Bryński napisał(a):

  Proszę o zachowanie minimum kultury, o dalszym losie zatrzymanych zadecyduje sąd.

 5. B napisał(a):

  Debile, aczkolwiek nie powinno się w tym kraju w stosunku do innych używać podobnych słów, żeby się czasem przed nimi odpowiedzialności sądowej nie ponieść za „obrazę”, jednak jak nazwać osoby, które tylko z powodu niemożności dokonania rabunku, jak to wcześniej planowali, rozniecili sobie ogień tu i tam… Cóż z tego, że gdzieś tam obok mieszkali LUDZIE, cóż, że w skład owych ludzi wchodziły dzieci, kobiety, mężczyźni, robotni i bezrobotni, dobrzy i źli… Szacowni panowie złodzieje nie zauważyli, jakie mają szczęście nie zamieszkując w pobliżu obiektów mogących przyciągnąć podobnych idiotów, dzięki czemu ich życie nie zostało dotąd zagrożone w ten sposób… Cóż ci ludzie musieli przechodzić, widząc skalę pożaru, stając pod własnym domem w oczekiwaniu na zakończenie akcji gaśniczej…
  O ci mi właściwie chodzi? Gówniarze i niegówniarze, starsi i młodsi złodzieje – MYŚLCIE!!!Wy zyskalibyście kilkaset złotych, a ci wszyscy mieszkańcy mogli stracić dobytek całego życia. Chcecie kraść? Kradnijcie, skoro nie macie innego pomysłu na życie, ale ograniczcie się w swojej głupocie, zabawa ogniem w centrum miasta w opuszczonym kinie nie była z całą pewnością dobrym pomysłem, a jak sądzę, za ten czyn – narażenie życia i zdrowia mieszkańców, wasze wyroki będą o wiele wyższe, niż gdybyście całe to kino na plecach wynieśli i sprzedali na części… No i liczę, że nie skończy się na tzw. „zawiasach”, a także, że dostaniecie rozmowę z psychologiem, który Wam może do rozumu przemówi.

Dodaj komentarz

 • RSS
 • Facebook
 • YouTube