Zła passa Polaków na bytomskim korcie

Podczas wczorajszych rozgrywek singla tylko Jerzy Janowicz awansował dalej, dziś zła passa trwała nadal tym razem podczas debla.  W meczu deblowym zmierzyli się Błażej Koniusz i Grzegorz Panfil przeciwko Martinowi Slanarow z Austrii i i Janowi Mertilowi z Czech. Polacy pierwszy set przegrali bardzo mocno 3:6 , dobra gra w drugim secie pozwoliła na jego wygraną w tie breaku. Trzeci set niestety należał już do obcokrajowców.

Świetną grą na korcie w singlu wykazał się również Paul Capdeville, który dobrze poradził sobie z Adamem Kellnerem z wynikami 6:4 / 6:7(4) / 6:3 .

Również jutro szykuje się ciekawy pojedynek : Jerzy Janowicz jedyny Polak w turnieju głównym zagra w meczu dnia o godzinie 17.00 na korcie centralnym przeciwko Thomasowi Schoorelowi .

16.06.2010 Komplet wyników z dnia dzisiejszego

M Bachinger (GER) d [2] O Hernandez (ESP) 62 75
[6] P Capdeville (CHI) d [Q] A Kellner (HUN) 64 67(4) 63
[Q] J Pospisil (CZE) d [Q] A Garcia (CHI) 75 63
N Mektic (CRO) d C Gard (ROU) 46 64 60

[2] J Mertl (CZE) / M Slanar (AUT) d [WC] B Koniusz (POL) / G Panfil (POL) 6367(5) 10-7
[3] J Pospisil (CZE) / V Pospisil (CAN) d K Maamoun (EGY) / S Sabry (EGY) 75 62
[WC] N Mektic (CRO) / I Zovko (CRO) d [WC] A Kapas (POL) / M Szmigiel (POL) 3660 10-5
K Kravchuk (RUS) / I Sergeyev (UKR) d P Carreno-Busta (ESP) / P Riba (ESP)76(3) 46 10-1
P Capdeville (CHI) / P Santos (ESP) d O Hernandez (ESP) / A Vivanco-Guzman(ESP) 63 64