Świetna gra Janowicza, Panfil i Koniusz przegrywają

Kolejny dzień emocji za nami. Dzisiejszy dzień na kortach nie był dobry dla Polaków. Mecz Błażej Koniusz vs Adrian Garcia po ponad godzinnej walce zakończył się porażką dla Koniusza, który przegrał z kretesem pierwszego seta 1:6 , a drugiego 2:6 . Grą również nie popisał się Grzegorz Panfil, który pomimo dobrego początku seta, zakończył go w tie-breaku 6(4):7 , Mariusz Copil – przeciwnik Panfila, okazał się lepszy również w drugim secie wygrywając 6:4 .

Dziś najlepszy okazał się Jerzy Janowicz, który zmierzył się w pojedynku z Konstantinem Kravchukiem z Rosji , pierwszy set należał do Rosjanina, jednak Janowicz wziął się w garść i porządnie rozegrał kolejne sety. Ponad dwugodzinna walka zakończyła się wygraną Polaka.  Wyniki tej gry: 6(5):7 / 6:3 / 6:4

Wyniki z 15.06.2010:
[Q] B Koniusz (POL) vs [Q] A Garcia (CHI) 1:6, 2:6
[WC] G Panfil (POL) vs M Copil (ROU) 6(4):7, 4:6
J Vanek (CZE) vs [2] O Hernandez (ESP) 6:2, 3:6, 2:6

J Janowicz (POL) vs [7] K Kravchuk (RUS) 6(5):7, 6:3, 6:4
[1] P Riba (ESP) vs V Pospisil (CAN) 6:3, 6:1

C Gard (ROU) vs [8] A Balazs (HUN) 6:0, 2:0 RET.
[5] J Aguilar (CHI) vs J Mertl (CZE) 7:6(2), 6:2

M Slanar (AUT) vs [4] M Klizan (SVK) 2:6, 6:4, 6(4):7
P Carreno-Busta (ESP) vs P Santos (ESP) 5:7, 2:6
J Aguilar (CHI) / A Garcia (CHI) vs [4] J Amado (ARG) / F Bagnis (ARG) – 6:2, 6(3):7, 11-9

N Mektic (CRO) vs [WC] M Danis (SVK) 7:6(2), 6:2
A Juska (LAT) vs T Schoorel (NED) 7:5, 4;6, 5:7

J Amado (ARG) vs F Bagnis (ARG) 6:3, 6:3, 6:0
[1] A Juska (LAT) / D Pavlovs (LAT) vs A Balazs (HUN) / D Matsukevich (RUS) 7:6(1), 6:1
M Copil (ROU) / C Gard (ROU) vs I Klec (SVK) / A Smirnov (UKR)[nbsp] 6:4, 3:6, 5:10